wesele

Dzień wesela to ten, który uwieczni fotograf ślubny. To jeden jedyny dzień w życiu kobiety i mężczyzny, gdy narzeczeni , a już po chwili Para Młoda zostają wyjątkowymi celebrytami. Są na ustach wszystkich, wokół nich błyskają lampy aparatów fotograficznych, chociaż już coraz częściej aparaty fotograficzne komórek.

Na nowożeńcach skupia się cała uwaga zebranych gości. Od pierwszych chwil, kiedy pokaże się Panna Młoda omawiane są najdrobniejsze detale sukni ślubnej, wiązanka. Również silnie jest skupiona uwaga na Panu Młodym. To w końcu on został tym jednym wybranym. Wielu mężczyzn mu zazdrości.

Dla nowożeńców dzień wesela to dzień wyjątkowy.
Wspaniały moment urzeczywistnienia marzeń, oczekiwań oraz wszystkiego, co na tym świecie kojarzy się z początkiem nowego, życia u boku ukochanego partnera lub partnerki. Takie chwile zapraszają do szampańskiej zabawy. Zabawy, która trwa do białego rana. Ale nie zapominajcie o poprawinach. I na ten dzień warto się postarać, aby fotograf ślubny towarzyszył Wam, to wspaniała okazja na wykonanie zdjęć mniej poważnych, a bardziej wyluzowanych z bliższą i dalszą rodziną, którą zapewne zobaczycie na następnym ślubie.

A co zobaczymy w galerii ? Co uchwyci z nienacka fotograf ślubny. Zapewne najciekawsze momenty, które dla Was będą zaskoczeniem. Dzień ślubu mija bardzo szybko, nawet się nie spostrzeżecie kiedy zastanie Was ranek , sytuacje sfotografowane z ukrycia, czasem podpatrzone, ale nigdy nie reżyserowane. Naturalność to cecha dobrego fotografa ślubnego, a przecież takiego właśnie zatrudniliście.

W albumie fotograficznym z całą pewnością nie zabraknie zdjęć z przygotowań, ślubu przyjęcia weselnego, nie zabraknie zdjęć rodziców i przybyłych gości weselnych. A o czym nie powinniście zapominać i też mieć sfotografowane ? Warto, aby fotograf uwiecznił też wystrój sali weselnej i jej otoczenie, przystrojone stoły, warto mieć fotografie kościoła. Dobry fotograf nie zapomni także o zdjęciu grupowym wszystkich przybyłych gości. Dzień wesela to dzień, w którym zdarzyć może się wszystko.
Uwiecznijcie to na fotografiach.
Wszystko to uwieczni wasz fotograf ślubny. Fotograf, który w tym dniu ma być waszym cieniem, podążać za Wami.