milusińscy

Fotograf ślubny Poznań nie zajmuje się tylko ślubami, dlaczego ? Fotografia dzieci to ten rodzaj fotografii, która u każdego dorosłego powoduje moc wzruszeń. Z przyjemnością sięgamy chwil, kiedy to zachwycaliśmy się swym beztroskim dzieciństwem, biegaliśmy po placach zabaw, wspinaliśmy się na drzewa, Byliśmy piratami, policjantami, dzielnymi stróżami prawa. Niestety jak mawiają klasycy „panie Havranek, to sem nie vrati”, dużo wcześniej byliśmy małym szkrabem, pełzającym podłodze, takim na którego zdjęcia patrzymy obecnie z rozkoszą.
Współczesna technika pozwala uwieczniać nam te słodkie chwile znacznie łatwiej niż jeszcze paręnaście lat temu.
Gdy wstępujemy w związek małżeński myślimy najczęściej o fotografie ślubnym, i do głowy nie przychodzi nam, że ten sam fotograf ślubny wkrótce opuści Poznań i przyjedzie do Was na sesję ciążową. Zmieni się z fotografa, który towarzyszył Wam na ślubnym kobiercu w osobę, która za pare miesięcy będzie fotografować Wasze nowonarodzone maleństwo.
Sesja zdjęciowa noworodka to poważne wyzwanie dla rodziców oraz fotografa. Warto powierzyć ją osobie, do której macie zaufanie. Osobie, która towarzyszyła już wam w najważniejszym dniu jakim jest dzień ślubu. Czy miejscem Waszego zamieszkania jest Poznań, Warszawa, Szczecin czy Leszno z przyjemnością przyjadę do Was. Odległość nie ma żadnego większego znaczenia. Warto wygospodarować sobie jeden dzień wolnego, by uwiecznić swoje maleństwo na zdjęciach. Czas nieubłaganie płynie do przodu u mija bardzo szybko. To po fotografiach naszych milusińskich widzimy jego upływ.
Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto skorzystać z zaprzyjaźnionego fotografa. Sesja zdjęciowa będzie spójna z materiałem z dnia ślubu. Ta sama stylistyka, z całą pewnością takie same albumy, gdy postawimy je obok siebie na półce będą się wyróżniać niczym działa Lenina, a poważnie pokażą nam jak powstają w nas wspomnienia.
Cóż mogę napisać więcej ? Jako fotograf ślubny zapraszam Was na sesję zarówno ciążową, jak i zdjęcia noworodków.
Czasem też zastanawiacie się jaki prezent dać swoim najbliższym, zafundujcie im coś, czego z całą pewnością nie wyrzucą do kosza za rok, czy dwa.
Pozdrawiam Was fotograf ślubny Poznań.